Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Chcesz mieć naprawdę świetnych pracowników? Poślij ich raz na jakiś czas na ciekawe kursy!

Posted on 02/12/2021 9:45am

W dzisiejszych czasach mówi się czasami, iż technologia jest tak wyspecjalizowana, że w większości prac praktycznie nie potrzeba udziału człowieka, a niemalże wszystko są w stanie samodzielnie wykonać specjalne maszyny.


Oczywiście jest w tym sporo prawdy, jednak oczywiście nigdy nie uda się całkowicie zastąpić pracy rąk ludzkich - w szczególności w branży, gdzie liczy się przede wszystkim znajomość technik sprzedaży lub inne zdolności miękkie. Wówczas ludzie bez wątpliwości są niezastąpieni - nowy artykuł od Haccp Polska.
polskie szkolenia haccp
Author: Playing Futures: Applied Nomadology
Source: http://www.flickr.com
Kursy dla pracowników
Żeby móc rozwinąć naprawdę świetną firmę, wtedy niewątpliwie powinieneś inwestować również w swoich pracowników. Oczywiście najnowsze maszyny są niesamowicie istotne, jak również samo wykorzystanie nowoczesnych technologii właściwie we wszelkich dziedzinach Twojej firmy, jednakże z drugiej strony właściwie nic nie będzie w stanie zastąpić pracy odpowiednio wykwalifikowanego pracownika (zobacz ofertę ). Dlatego tak istotne jest, żeby wysyłać chociaż raz na pewien czas swych pracowników na różnego rodzaju kursy doszkalające - dla przykładu jeśli pracujesz w branży kosmetycznej, wtedy bez wątpienia przydadzą się szkolenia GMP.


To znakomITa motywacja!
Różnego rodzaju kursy mają również tę wielką zaletę, ze bardzo motywują pracowników do pracy - zwłaszcza jeśli to Ty za ten kurs zapłacisz. Będzie to dla Twojego pracownika sygnał, że poważnie traktujesz jego pracę oraz chcesz go zatrudniać na stałe.


Przykładowo szkolenie (zobacz development center zadania) (HACCP) dla pracowników gastronomii bardzo zwiększy ich motywację, a jednocześnie bez wątpliwości spowoduje, że będą lojalni.

Tags: technologia, branża, IT