Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Co nam daje założenie konta na serwisach w rodzaju Lubimy Czytać?

Posted on 09/03/2021 7:42am

W dobie internetu rodzi się ogrom rozmaitego rodzaju portali społecznościowych. Oprócz powszechnie znanych, ogólnych serwisów powstaje też wiele takich, które są dedykowane osobom z konkretnymi zamiłowaniami, dla osób które kochają pichcić, dla modelarzy, sportowców itp.. W poniższym tekście chciałabym wam trochę przybliżyć serwisy tematyczne dla osób uwielbiających czytać.

przeglądanie książki
Author: foam
Source: http://www.flickr.com
Co nam daje założenie konta w podobnym serwisie? Jakie to może nam przynieść pożytki? O tym wszystkim poniżej.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to użyj informacji (https://www.malafabryczka.pl/kategoria/ozdoby-bozonarodzeniowe/524), aby przeczytać większą ilość tego typu informacji. Bez obaw kliknij więc tutaj!

Przede wszystkim serwisy tego typu zapewniają nam możliwość kontaktu z pozostałymi molami książkowymi z całej Polski (a nieraz nie tylko). Można wymieniać się wiadomościami, opiniami, recenzjami a nawet samymi publikacjami. Starczy dołączyć interesującego nas mola do kręgu przyjaciół, i już możemy wysłać prywatną wiadomość. Mamy też możność obserwowania interesujących nas czytelników. Zobaczymy wówczas co teraz czytają lub którą publikację chcieliby przejrzeć.

Prezentowany materiał jest niezwykle ciekawy, ale bez ociągania przeczytaj też ten opublikowany tutaj (https://annquevista.com/pl/c/PORCELANA/21) w innym serwisie post - on również jest warty uwagi.Na swym koncie możemy tworzyć prywatne półki, dla przykładu z tytułami książek do przeczytania bądź już przeczytanych. Przeczytaną lekturę oceniamy stosowną liczbą gwiazdek (w zależności jak bardzo się nam ona podobała czy nie spodobała). Można także dołączyć osobistą opinię na temat przeczytanej książki widzialną dla wszystkich czytelników lub też prywatną notatką.

Już nie będziemy mieć szkopułu wstępując do księgarni lub biblioteki z przypomnieniem sobie co też ostatnio chcieliśmy przeczytać, ponieważ wszystkie tytuły znajdują się na właściwych wirtualnych półkach. Świetną możliwością jest również możliwość dodawania cytatów, przechowywania ich na swym koncie jak też możliwość dodawania poszczególnych literatów do kręgu ulubionych. Każda z publikacji posiada oficjalną recenzję w portalu jaką warto przejrzeć zanim wybierzemy się do księgarni lub biblioteki. W serwisach tego typu zamieszczanych jest także wiele interesujących artykułów tematycznych a także wywiadów z literatami. Jeżeli natomiast sami jesteśmy początkującymi literatami warto spróbować swych mocy w całkiem licznych konkursach literackich publikowanych w tego rodzaju miejscach.Zatem jeśli jesteś prawdziwym książkowym molem nie czekaj, przystąp do kręgu czytelników z całego kraju.

Tags: książki, literatura, czytanie