Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Dji Phantom dotrze tam gdzie nikt inny nie dotrze

Posted on 15/02/2023 7:26am

Kamery sportowe wytrzymałe są na różne zniszczenia. Wielu sportowców lubi chwalić się swoimi wynikami, zwłaszcza jeżeli wiążą się one z jakimiś niebezpiecznymi momentami. Dlatego właśnie coraz częściej na rowerowe wyprawy po górach, albo skoki spadochronowe brane są kamery sportowe.

kamerki
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Dzięki mocnemu zamocowaniu mamy pewność, że nie odhaczą się one podczas robienia ewolucji, a specjalna obudowa jest wytrzymała na zarysowania i pęknięcia, więc nawet w przypadku upadku mamy szansę być spokojni o to, że nic jej się nie stanie. Na dodatek takie kamery mogą być przyczepione do kasku, więc cały czas będziemy posiadali wolne ręce, a co się z tym łączy, nic nie będzie nam przeszkadzało w wykonywaniu skoków, czy w jeździe na nartach (kamery sportowe). Wszystko co zostanie zarejestrowane przez taką kamerę może stać się świetną pamiątką na długie lata.

Dji Phantom wspaniale spisze się w różnych momentach

Pojawiają się chwile kiedy pragniemy nagrać film (sprawdź profesjonalne wideofilmowanie) z jakiegoś spotkania, ale jest na nim tak sporo osób, że nie mamy jak wejść między nich, by robić najlepsze ujęcia. Poza tym z ziemi nie jesteśmy w stanie pokazać, jak dużo osób przyszło w dane miejsce, co może wpłynąć na atmosferę jaką otrzymamy na zdjęciach.
nagrywanie z powietrza
Author: Arne Krueger
Source: http://www.flickr.com
Dlatego znacznie więcej ludzi zauważa możliwości jakie oferuje im Dji Phantom, a więc niewielki helikopter, który za pomocą zdalnego sterowania ma szansę zrobić wspaniałe ujęcia z lotu ptaka (helikopter dji phantom). Co ważne to fakt, że zarówno zrobione zdjęcia, jak i film mogą stać się wykonane w najwyższej jakości, z zauważeniem każdego z detali. Co więcej osoba sterująca tym urządzeniem ma podgląd na całą sytuację, więc może samodzielnie decydować co zasługuje na nagranie, a co nie. Trzeba tu powiedzieć, że tego typu sprzęty pomagają dojść tam, gdzie zazwyczaj fotograf dotrzeć nie może, a co się z tym łączy, przez to ujęcia mają szansę zostać wykonane w wyższej jakości oraz z większą dokładnością.

Warto spojrzeć na nowe sprzęty

Nowe urządzenia rejestrujące, pozwalają nam uwiecznić momenty, które jeszcze do niedawna okazywały się nierealne do uwiecznienia, a co się z tym wiąże, pomagają nam mieć niesamowitą pamiątkę, szczególnie jeśli dane sytuacje dotyczą nas osobiście. Przez to właśnie należy się zorientować jakie kamery oraz szanse są nam teraz oferowane, tak by mieć szansę nabyć to, co najlepiej będzie wypełniało nasze wymagania.

Tags: kask, fotograf, helikopter, nagranie