Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Escape room w Gdyni - wspaniała gra dla każdego

Posted on 23/03/2020 7:46am

Escape room to niezwykle modna rozrywka oraz wyśmienita zabawa dla każdego, jaka dzisiaj cieszy się coraz większym zaciekawieniem. Jest to jednak całkiem nowiuteńka forma zabawy, dlatego mnóstwo osób nie wie na czym tak naprawdę polega escape room Gdynia.


zombie escape room
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Mówiąc pokrótce escape room polega na tym, żeby odszukać sposób wydostania się z zamkniętego pokoju. Ma się na to jedynie 60 minut. W czasie zabawy rozwiązuje się różne zagadki, które zdołają nam pomóc w wydostaniu się w pokoju. Zabawa jest naprawdę porywająca, natomiast emocje - wraz z upływem czasu - dosięgają zenitu.

Kliknij ten link i sprawdź tutaj (https://www.rosanto.pl/jubiler-dzierzoniow) analogiczne informacje na opisywany temat - one na pewno Cię zainteresują, zatem nie wahaj się za długo:)

W tym miejscu liczy się sprawność umysłu, pomysłowość oraz kreatywne rozwiązania. Wspólnie z przyjaciółmi zdołacie wykazać się nietuzinkowością oraz nieszablonowym myśleniem - wszystkie chwyty są dozwolone! Jest to ogromnie atrakcyjna, dzisiejsza rozrywka, która świetnie nadaje się dla ludzi w każdym wieku - escape room w Gdyni.

Nie zwlekaj, tylko pokaż szczegóły (https://edukacjaaktywna.pl/) na ten wątek - informacje będą z pewnością niesamowicie interesujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Escape room Gdańsk to lokalizacja dla ludzi kreatywnych, uwielbiających wyborną zabawę, zagadki oraz szyfry. Jeżeli nigdy dotychczas nie miałeś okazji, żeby na własnej skórze przekonać się na czym polega ta wyborna zabawa to z pewnością powinieneś to nadgonić.


ściana
Author: thierry ehrmann
Source: http://www.flickr.com
Chyba nie ma osoby, jaka zdecydowałaby się wziąć udział w Escape Room oraz była by z tego niezadowolona. Ponadto warto wiedzieć, iż koszt wzięcia udziału w takiej zabawie wcale nie jest wysoki, tym bardziej, iż rozkłada się on na grupę kilku postaci. Należałoby więc poświęcić te kilka - kilkanaście złotych, aby na godzinę przenieść się do absolutnie innego, wręcz filmowego świata, gdzie Waszym celem będzie rozwiązywanie zagadek, łamigłówek, szyfrów oraz kodów, jakie zdołają Wam pomóc (czy też przeszkodzić!) w wydostaniu się z zamkniętego na cztery spusty pokoju. Zabawa naturalnie będzie wyborna, emocjonująca i dostarczająca wiele adrenaliny, a czas spędzony w zamkniętym pokoju z pewnością zapamiętacie na niezmiernie długo - AGNES s.c..

Tags: zabawa, rozrywka, adrenalina, koszt