Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Firmowy samochód -bezsprzecznie fantastyczny sposób na to by zmotywować pracowników!

Posted on 29/12/2017 9:29am

XXI wiek cechuje wielka konkurencja na rynku produktów i usług. Przedsiębiorcy usilnie starają się zwrócić nowych odbiorców.


Pojawia sie jednak pytanie: jak skutecznie zwielokrotnić wyniki sprzedaży i utrzymać swą czołową pozycję ?


wynajem długoterminowy Toyota
Author: iStock.com
biuro
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com


Klucz do sukcesu stanowi z całą pewnością dobrze zmotywowany zespół. Jednym z najbardziej popularnych pozapieniężnych „instrumentów” doceniania jest służbowe auto. Nie zaskakuje zatem fakt, że coraz więcej organizacji decyduje się na wynajem długoterminowy Toyota to najchętniej wybierana marka pojazdów. Czemu tak się dzieje? Przyczyn nie brakuje. Od lat „gra pierwsze skrzypce” w branży flotowej, głównie za sprawą nowoczesnych modeli, interesujących programów finansowania oraz licznych zdobytych odznaczeń. Poza tym - co ma spore znaczenie - Toyota „stawia” na innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które świetnie sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Warto wspomnieć, iż finansowanie floty samochodów zwykle ma miejsce na drodze tak zwanego leasingu operacyjnego.


Takowe „wyście” przynosi bowiem całe mnóstwo różnych korzyści, na przykład możliwość odliczenia podatku VAT bądź też brak obciążeń dla bilansu firmy, dzięki temu zwiększa się jej płynność i zdolność kredytowa.


Prowadzisz własny biznes? Wobec tego nie zwlekaj i już teraz przekonaj się ile możesz uzyskać inwestując we flotę samochodów.

Tags: program, rynku, korzyści, rodzaj