Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Jak fachowo przedłużyć włosy u fryzjera i samodzielnie

Posted on 12/02/2020 8:05am

Nierzadko dzieje się tak, że włosy, mimo wielu wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych, są krótkie lub jest ich niewiele. Jeśli nie możemy wspomóc ich w inny sposób, należy pomyśleć nad wydłużeniem włosów.


jak przedłużać włosy
Author: Wójcik
Source: Wójcik


Jednak tak naprawdę, jak przedłużać włosy?




Zdarza się tak, że postanowienie o przedłużeniu nie jest pewna. Warto wówczas wykorzystać domowe sposoby przedłużania włosów. Idealną decyzją jest metoda clip-on, a więc wydłużanie włosów klipsami z taśmami włosów. Jesteśmy w stanie wykonać to całkowicie samodzielnie.

Zobacz informacje i odkryj serwis (https://super-edu.pl/korepetycje/rachunek-prawdopodobienstwa/wroclaw), który z pewnością Cię zafascynuje. Nie czekaj ani chwili! Wykonaj to natychmiast! Zapewne nie będziesz żałować.

Należy tylko podzielić włosy pasmami i doczepić do nich pasmo włosów. Za pomocą tej metody dowiemy się, czy długie i gęste włosy są dopasowane do naszej twarzy i czy dobrze czujemy się w takiej fryzurze. Dużą wygodę gwarantuje fakt, że włosy można w dowolnej chwili ściągnąć i wrócić do poprzedniej fryzury. Kiedy mamy nastrój na ogromną zmianę, ale wiemy, że tak samo szybko może się znudzić, najłatwiejszym sposobem staje się po prostu... peruka. Z jej pomocą osiągniemy wymarzoną fryzurę i gdy się nam znudzi po prostu ją zmienimy lub ściągniemy. Jeśli jednak wolimy powierzyć nasze włosy pod opiekę specjalistów oferta zakładów fryzjerskich jest niezwykle rozbudowana. PoPULarną metodą jest także keratynowe przedłużanie włosów. Za pomocą ciepła, pasemka włosów posiadają keratynową łuskę na końcach. Dzięki wysokiej temperaturze pasemka scalają się z naturalnymi włosami. Mimo że do tego zabiegu stosowana jest temperatura 180 stopni, to i tak jest ona mniejsza niż ta, która jest stosowana np. przy prostowaniu włosów. Metoda zapewnia wygodę do trzech miesięcy. Po tym czasie pasemka usuwa się przy pomocy specjalnego urządzenia. Łatwym i popularnym rozstrzygnięciem pytania "Jak przedłużać włosy?" jest sposób japoński. Chodzi o to, aby wpleść pasmo za pomocą warkoczyka i małej gumki. To przedłużenie utrzymuje się ok. 1 miesiąca. Jedną z nowszych metod wydłużania jest wykorzystanie do tego celu lasera. Łączenia pomiędzy włosami a pasemkami są delikatne, cienkie i prawie niedostrzegalne. "Doczepki" wytrzymują nawet do sześciu miesięcy.


Nakładanie farby lub używanie prostownicy absolutnie ich nie niszczy. Metoda ta jest naprawdę długotrwała.


Sposoby przedłużania włosów pozwalają nam w zrealizowaniu wymarzonych fryzur. Należy więc zapoznać się z ofertami zakładów fryzjerskich i wyselekcjonować to, co najlepsze dla nas.

Tags: życie, mamy, PUL