Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Jakiego typu zabawki na Dzień Dziecka warto dzisiaj zakupić?

Posted on 06/02/2019 5:17pm

Do 1 czerwca pozostało już naprawdę niewiele czasu. Mnóstwo rodziców na pewno już teraz odwiedza liczne sklepy oferujące zabawki w poszukiwaniu podarunku dla swojego dziecka. Jakiego rodzaju zabawki są aktualnie najbardziej popularne wśród pociech?
zabawka z klocków Lego
Author: Fun Toy Den
Source: http://www.flickr.com
Wybór zabawek jest naprawdę duży, nierzadko więc jest naprawdę trudno kupić zabawkę, która przyniesie radość maluchowi. Wśród chłopców prawdziwą furorę robi aktualnie mini ścigacz. Popularny Mini ścigacz to zestaw klocków stworzony przez znanego producenta klocków. Zestaw obejmuje sześćdziesiąt pięć elementów, z których każdy mały mężczyzna może złożyć aż trzy różne pojazdy, w tym rzecz jasna także wymienionego mini ścigacza. Klocki te można kupić już sześciolatkowi. Inna propozycja to klasyczne klocki drewniane (warte przeczytania). Lubiane klocki drewniane proponowane są aktualnie w bardzo różnych zestawach. Wszystkie są wytwarzane z zachowanie wszystkich norm i certyfikatów, są dzięki temu całkowicie bezpieczne dla dzieci. Bohaterką niemałej liczby kolorowanek i gier dla dzieci jest słynna Myszka Miki. Dzieciaki uwielbiają wszelkiego rodzaju przytulanki. Z myślą o nich, ale też z myślą o odrobinę starszych dzieciach stworzono więc również maskotki Myszka Miki.


ubrania - płótno
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo zabawek dla maluchów nawiązuje do postaci ze słynnych, cieszących się bardzo dużą popularnością wśród dzieci, filmów animowanych. Przykładem jest oczywiście Myszka Miki. Ale jakiś czas temu do niej dołączyła niemałą grupa innego typu bohaterów. Bez wątpienia mnóstwo chłopców marzy o Buzz astrall. Znany Buzz astral to figurka o charakterze interaktywnym. Jej producentem jest jedna z uznanych firm , które zajmują się jedynie wytwarzaniem licencjonowanych zabawek dla naszych pociech. Zabawka bardzo wiernie odtwarza postać doskonale znanego wielu dzieciom z filmu astronauty (użyteczna strona). Z uwagi na rozmiary konkretnych elementów figurki, nie jest to zabawka , którą mogą dostać maluchy. Ze względów bezpieczeństwa nie wolno dawać jej dziecku, które nie skończyło jeszcze trzech lat. Wybór zabawek w sklepach jest naprawdę niezwykle duży. Nie warto więc planować zakupów na ostatnie dni. Im wcześniej zaczniemy szukać prezentu, tym szybciej odszukamy ten właściwy.

Tags: mężczyzna, maluch, zestaw, producent, kupować