Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Klocki lego dobrze nadają się jako prezent urodzinowy dla naszego dziecka

Posted on 10/02/2023 7:27am

Wszyscy w dzieciństwie marzyliśmy o klockach lego. O możliwości ich układania a potem walki czy to z wrogimi wojskami, czy np. z potworami ziejącymi ogniem. Fantazja przy klockach była niezmiernie rozbudzona. Każdy miał ochotę być piratem, ale po chwili wszyscy chcieli zostać wspaniałym magiem. Wszystko było zależne od tego, jaką historię chcielibyśmy pokazać. Obecnie marka lego zadbała również o to, że małe dzieciaki też mogły dobrze bawić. Zostały stworzone klocki duplo, które są idealne dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo będzie też idealnym podarkiem na urodziny.


lego
Author: Gianni Bassini
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie wiemy, co zakupić naszemu dziecku na urodziny postawmy na zestaw lego duplo, dzięki temu zyskamy pewność, że nasze dziecko poza tym, że będzie znakomicie się bawiło to jeszcze świetnie pobudzimy jego koordynację psycho-ruchową. To rzeczywiście genialna zabawka, który wiele naszego szkraba nauczy. A dodatkowo, jeżeli naszemu dziecku przypadnie do gustu taka zabawa, to na kolejne okazje będziemy mogli kupować mu kolejne komplety klocków. Klocki lego dla wielu ludzi stają się hobby na całe życie. A w dzisiejszych czasach lepiej żeby nasze dziecko bawiło się klockami zamiast przesiadywać po kilka godzin przed komputerem.


Gadżet dobry dla każdego malucha


lego
Author: Gianni Bassini
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy młodsze dzieci często myślimy o tym w jaki sposób zagospodarować ich czas. Oczywiście dzieci same również potrafią świetnie się bawić, ale warto „podtykać” im jakieś ciekawe rzeczy. Dlatego jeżeli chcemy kupić coś fajnego naszym dzieciom to kupmy im zestaw lego duplo. Nie jedynie naszym szkrabom można kupić taki komplet. Jeżeli nasza mała pociecha zostanie zaproszona na przyjęcie urodzinowe, to kupmy prezent właśnie w postaci tego rodzaju klocków. Nie powinniśmy kupować dziecku następnego pluszaka, czy lalki, którą odłoży w kąt.


O niebo lepiej wybrać klocki, które zainteresują nawet najbardziej wybrednego malucha. A co ważne nie jedynie solenizantowi przypadnie do gustu taka zabawka, ale również rodzicom szkraba. To spowodowało, że lego stworzyło serię duplo dla naprawdę małych szkrabów nie trzeba się przejmować, że nasz szkrab połknie jakiś element. Klocki są sporej wielkości ina dodatek są w opakowaniu, które na pewno szybko się nie zepsuje i dziecko będzie miało gdzie trzymać razem wszystkie elementy.

Tags: dziecko, czas, hobby, LEGO, pociecha, Duplo, klocki duplo, pasją