Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Kursy z asertywności i efektownej komunikacji - a więc, szkolenia biznesowe wewnątrz Warszawie

Posted on 09/05/2022 8:32am

Pracujesz w Warszawie oraz szef pragnie Ciebie wysłać na przeszkolenie biznesowe? To wspaniale! W naszym artykule damy Ci kilka podpowiedzi, co może się w takim szkoleniu zawrzeć, jedynie w dobry sposób odczytaj nasz dzisiejszy artykuł!


W miasteczku Warszawa istnieje niewiarygodnie dużo firm, które to zajmują się szkoleniami, wewnątrz tego biznesowymi. Szkolenia (sprawdź szkolenie: FranklinCovey szkolenie motywowanie pracowników) biznesowe Warszawa, składają się z przeróżnych dziedzin, związanych wraz z rozwojem osobistym czy też komunikacją. Nas jednakże w dzisiejszym artykule ciekawią wyłącznie dwa elementy owych przeszkoleń. Zaczynającym z nich jest...
szkolenie z asertywności to wbrew pozorom bardzo ważne szkolenie, dzięki któremu nauczymy się między innymi w jaki sposób zbudować postawę asertywną i powiązane wraz z nią zachowania. Napomknięta postawa mówi o świadomości własnych praw oraz postępowaniu które jest z nimi zgodne, przy jednoczesnym uszanowaniu praw osób trzecich. W paru słowach, asertywność jest to postawa człowieka wobec samego siebie oraz innych. Na takim szkoleniu nauczymy się radzić z innymi, bez żadnej szkody dla tych osób i dla siebie.


zajęcia szkolne
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o drugi element, a więc efektywną komunikację, to bywa ona w ogólny sposób mówiąc procesem bezsłownego albo słownego przesyłu danych od jednej do drugiej persony. Efektywna komunikacja bywa niezbędna do tego, by móc bez przeszkód porozumiewać się wraz z innego typu człowiekiem, co szczególnie bywa istotne właśnie w przeróżnych firmach czy korporacjach.


Jeśli nie umiemy rozmawiać z pracownikami, czy choćby podwładnymi, to jak chcemy nimi prowadzić? Bez tego przeszkolenia nie nadajemy się na stanowisko kierownicze, chyba że mamy wrodzony talent!

Tags: szkolenie, proces, sposób