Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Maszyny pakujące do przedsiębiorstwa

Posted on 17/04/2019 7:46am

Istnieją pewne obiekty, o których zwykle nie myślimy, a nawet wsypujemy je bezrefleksyjnie do kosza. Dopiero ich brak powoduje, że je dostrzegamy, a świat przestaje być przyjaznym miejscem. Pozwól sobie na ciekawą grę intelektu – pomyśl sobie, że nagle znikają wszystkie maszyny pakujące. Zamknij oczy. Zaczynamy?
magazyn
Author: inplusPR
Source: www.inplusPR.pl


W czym na sklepowych półkach będzie sprzedawane twoje śniadaniowe musli, jeżeli maszyny pakujące znikną? Jak ustrzeżesz mieszkanie przed uciążliwymi chlapnięciami farby podczas remontu, jeśli folie stretch opuszczą nasz świat na zawsze? Idziesz się do urzędu pocztowego, żeby wysłać paczkę mężowi na Wyspach… a w rzeczywistości przesłać mu zgrzebny worek pełen smakołyków, ponieważ opakowań nie dostaniesz. Anihilacja, która dotknęła maszyny pakujące wpłynie nie jedynie na życie rzesz konsumentów, a także na funkcjonowanie ogólnej ekonomii.

Praca w fabrykach stopuje, gdyż gdzieś zaginęły taśmy spinające. Masy produktów leżą w magazynach, bo nie można ich zapakować i przewieźć do hurtowni. Kontrahenci nie chcą przyjmować towaru bez opakowań. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku sklepów.Rosną taryfy transportu, bo opakowania i owijarki są absolutnie niezbędne. Samochody ciężarowe muszą zwalniać, by nie obijać produktów bądź obkładać przyczepy (przyczepy jednoosiowe) miękkim materiałem. Całe przedsiębiorstwa plajtują, glob dotyka kryzys na potworną skalę. Czy możesz ogarnąć ten bałagan? Wrzućmy do tego obrazu światełko nadziei. Patrząc na pomysłowość człowieka, można mieć nadzieję, że po jakimś czasie pojawi się rozwiązanie, może technologia, a może całkowicie inny ład życia. Zazwyczaj na gruzach poprzedniego świata pojawia się kolejna cywilizacja, to jasne. Najsilniej zaskakującym wnioskiem z tej gry wyobraźni jest to, że tak niewielka rzecz ma tak dużą rolę w powszednim funkcjonowaniu na świecie.

Sprytnie jest przewidzieć takie wydarzenia i kupić dobre maszyny - sitodruk-maszyny.com/ - pakujące do biznesu.

Tags: praca, świat, maszyny, cywilizacja, worek, bałagan

Author: G.S.