Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Obniżenie kosztów obsługi faktur

Posted on 04/05/2018 10:09pm

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają mnóstwo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań jest twierdząca sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
Author: Efematic
Source: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa profesjonalistów, którzy zdali sobie sprawę, jak ogromne koszty ponosi firma przez manualną obsługę faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum 60 procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przekształcenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są zamieniane na tabele i w zależności od rodzaju faktury (http://efematic.pl/) system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury zostaną przekazane do opłacenia.

Z powyższego rozwiązania skorzystało już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Przyłącz się do usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie przejmuje się ciągle napływającą korespondencją, a księgowi zajmują się zadaniami naprawdę ważnymi dla rozwoju firmy.***
Efematic
Author: Efematic
Source: http://efematic.pl/
Efematic - rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Tags: firmy, czas, Faktury, odpowiedź

Source: Efematic