Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Poszukujesz prawdziwych wrażeń? Poznaj zabawę, którą jest Escape Room

Posted on 12/06/2020 8:15am

Każdy człowiek potrzebuje zabawy. Niektórzy lubią po pracy pójść na rower, inni chętnie spotkają się ze znajomymi, by zagrać w bilarda albo umówić się na grę w tenisa ziemnego. Jeśli ty też przepadasz za spędzaniem czasu z bliskimi oraz chciałbyś zaproponować im nową atrakcję, wybierz Escape Room Gdynia. Co to takiego?


plakat
Author: Esperluette
Source: http://www.flickr.com
Jest to dość nowa gra, która staje się coraz bardziej popularna w większości dużych miast, a polega na ucieczce uczestników biorących w niej udział z określonego pomieszczenia. Swoje korzenie ma w wirtualnej grze, kiedy należało czytać tekst ukazujący się na ekranie monitora i rozwiązywać postawione przed graczem zadania. Dzisiaj Escape Room to realny pokój, do którego należy wejść, aby rozwikłać zagadki i podjąć się różnorakich zadań, jakie umożliwią uciec z pomieszczenia przed upływem czasu. W Polsce tworzonych jest coraz więcej pokoi, które odróżniają się od siebie swoim klimatem i charakterem zagadek. Pokoje mogą wywoływać radość, mogą przestraszyć, lecz nade wszystko zaciekawiają uczestników zabawy, którzy chcieliby podjąć się wyzwania i jako zwycięzcy zakończyć grę. Escape Room Gdynia ma kilka poziomów trudności, więc jeśli pierwszy raz zamierzasz wziąć udział w charakteryzowanej zabawie, wybierz pokój utworzony dla początkujących graczy. Bez wątpienia zagwarantuje ci sporo emocji i zechcesz pokonywać następne poziomy trudności. Escape Room może być także świetnym podarunkiem, na przykład dla przyjaciela na urodziny albo dla Młodej Pary, która również lubi takie atrakcje i będzie dla niej fantastycznym oderwaniem od rzeczywistości po wielu miesiącach przygotowań do przyjęcia - escape room w gdyni.


escape room
Author: thornet_
Source: http://www.flickr.com
By dowiedzieć się więcej, musisz zajrzeć na serwisy gromadzące firmy tworzące nadmienione pokoje, a rozeznasz się, gdzie możesz skorzystać z opisywanego typu rozrywki i które pokoje są nadzwyczaj popularne. Średni czas na rozwikłanie zagadek to 60 minut. Jeżeli i ty liczysz na nowe doświadczenia i potrzebna ci dawka emocji, Escape Room Gdynia to rozrywka dla ciebie. Zbierz paczkę znajomych i zarezerwujcie jeden z dostępnych pokoi, a na pewno wciągniecie się w tą rozrywkę i nie będziecie się mogli doczekać, gdy ponownie zaczniecie w poczuciu szalenie upływającego czasu rozwiązywać zagadki.

Masz ochotę poszerzyć wiedzę z owego interesującego tematu? Zatem dobrze trafiłeś. Zwyczajnie kliknij tutaj i przejdź do kolejnej strony.

Adrenalina jest uzależniająca, niebawem sam się o tym przekonasz - fajny escape room w gdyni.

Tags: rower, czas, zagadki