Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Marzenie własnej książki może się spełnić. Wystarczy dążyć do takiego celu.

Posted on 12/07/2018 12:20am

Możemy zauważyć, że teraz każda sławna osoba wydaje dzieła. Nie istotne na jaki temat, chociaż często jest tematyka kucharska. Niestety normalny człowiek pracujący na etacie nie zabiera się za to, bo najzwyczajniej nie posiada pieniędzy. A może zadajmy sobie pytanie: jak wydać książkę za darmo?

Mnóstwo notatek, kartki latające po domu, a jak się zapytasz co to jest, to dana osoba mówi, że lubi sobie czasem popisać, wylać emocje na kartkę. Niestety w tej sytuacji skończona jest doświadczenie z pisaniem.
publikacja
Author: Marko Polo
Source: http://www.flickr.com
Pomimo starań nikt na to nawet nie spojrzy, czasami zaufanej osobie pozwoli przeczytać fragment. Czemu tak się dzieje? Najczęściej jest to myślenie, że tak naprawdę trzeba zapłacić w to mnóstwo pieniędzy, żeby to się mogło zwrócić. W tym przypadku możemy się pomylić, obecnie można wydać książkę bez jakichkolwiek opłat. Jak to uczynić? W 2011 roku został uruchomiony pierwszy w Polsce serwis self-publishing Self-publishing to nic innego jak publikowanie utworów, utworów bez udziału księgarń i sponsorów. Dzięki temu autor ma pełną kontrolę nad notatkami przez siebie stworzonymi. Ogromną zaletą jest to, że każdy może upowszechnić książkę, również w postaci ebooka i dzięki temu zarabiać pieniądze na sprzedaży. Wystawić można wszystko od fantastyki po prace naukowe, w tematyce nie ma rzeczy zabronionych. Serwis ten jest również serwisem społecznościowym pomiędzy księgarzami, chcącymi to przeczytać i twórcami.Możemy zaobserwować, że chociaż portal działa od niedawna, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lubiących czytać jak i pisać. W tej księgarni online możemy wyszukać też wiele publikacji typowo esejów o zróżnicowanej tematyce również politycznej. pracuje na zasadzie zachodnich zamienników typu czy Opisywany portal wyprzedził również takiego olbrzyma jak empik, jeśli chodzi o ofertę publikowania utworów. Skoro mamy taką możliwość, aby tak naprawdę bez żadnych trudności wydać książkę, nie ma żadnych przeciwwskazań, wystarczy tylko chcieć. Wśród wspomnianych portali wydających książki, warto również wspomnieć o pisz już tylko do poduszki z nastawieniem, że i tak tego nikt nie przeczyta. A jeśli pojawi się w Twojej głowie pytanie „jak wydać książkę za darmo”, już znasz odpowiedź.

Tags: Empik, portal, serwis, kartka, pieniędze, Self-publishing