Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Sprawdzona księgarnia internetowa.

Posted on 24/07/2021 8:29am

Ludzie co raz częściej planują kupić książki w internetowych sklepach z książkami, dlatego tak ważne jest aby na rynku obecne były przyjazne księgarnie internetowe.


książki
Author: ricoeurian
Source: http://www.flickr.com
Godna polecenia księgarnia internetowa Albertus, mająca swoją siedzibę w mieście Poznań, prezentuje duży wybór pozycji książkowych ludziom w całej Polsce. Robienie zakupów w internetowym sklepie z książkami jest proste, intuicyjne i każdy z czytelników ma zagwarantowaną ekspresową przesyłkę oraz profesjonalną obsługę złożonego zamówienia.

Oferta księgarni wysyłkowej, oprócz interesujących książek a także bestsellerów, obejmuje również albumy krajoznawcze, gazety, encyklopedie, słowniki językowe i komiksy. Co roku możemy tutaj zakupić mały kalendarzyk czy kalendarz książkowy w atrakcyjnym wydaniu. Albertus, jak nieliczne księgarnie internetowe oferuje także książki audio czyli popularne ostatnio audiobooki.
Dla najmłodszych prezentowana jest szeroka oferta bajek, piosenek do snu oraz książeczek edukacyjnych oraz książek do nauki języka dla dzieci.

Dzieci a także młodzież dostaną tutaj wszystkie najważniejsze podręczniki szkolne oraz lektury wraz z opracowaniami. Szeroki przedział wiekowy w podręcznikach szkolnych: od edukacji przedszkolnej, przez edukację w szkole podstawowej i szkołę średnią aż po edukację policealną przykładowo studia magisterskie. Nauczyciele zobaczą w księgarni też publikacje dla siebie: podręczniki oraz wiele pomocy dydaktycznych.


Albertus to również księgarnia historyczna która gwarantuje czytelnikom dużą ilość publikacji dotyczących przede wszystkim historii Polski. Studenci medycyny oraz lekarze znajdą w omawianym sklepie internetowym z książkami niezbędną dla siebie wiedzę z zakresu medycyny. Studenci prawa jak i prawnicy zaopatrzą się w księgarni w przydatną literaturę prawną z zakresu prawa budowlanego, cywilnego, karnego oraz finansowego i podatkowego. W kategorii prawo pracy, każdy z łatwością znajdzie aktualny kodeks pracy 2010 i leksykon vat 2010.
Dla fanów sportu przygotowano fascynujące pozycje książkowe dotyczące praktycznie wszystkich dziedziny sportu.

Księgarnia wysyłkowa Albertus zaprasza do częstych wizyt w poszukiwaniu bestsellerów w atrakcyjnych cenach. Prawnym opiekunem księgarni internetowej jest firma Horyzont Technologie Internetowe.