Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Szukasz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Dowiedz się co może Ci zaproponować firma Patron Service - dużo w tym temacie.

Posted on 22/01/2020 7:32am

Patron Service działa już od 1990 roku jako ogólnopolska firma kurierska. Zatrudnia kilkuset pracowników, którzy dokładają należytych starań, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Co oferuje firma Patron Service?
trip hop
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Firma Patron Service proponuje zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co odróżnia tę firmę od innych to przede wszystkim indywidualne podejście, kompleksowa oferta oraz integracyjne rozwiązania. Usługi są starannie dopasowywane do potrzeb klienta, który jest zainteresowany gwarancją dostarczenia przesyłki na czas facebook.com/PatronServicepl.

Czy według Twojej opinii, ten artykuł zasłużył na większą uwagę? Jeżeli tak, to zobacz też zbliżone proponowane informacje (https://autokar-warszawa.pl/), które na pewno zaspokoją Twoją ciekawość.

Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców - agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm oraz biur, urzędów, przedsiębiorstw produkcyjnych, ale także osób fizycznych.


Firma Patron Serwis oferuje:


serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów na obszarze miasta;


- serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce na terenie Polski. usługa zostaje zrealizowana maksymalnie w drugiej dobie z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru w większych miastach. Istnieje też specjalny tryb doręczania, w którym pilna przesyłka bądź list trafia do odbiorcy w tym samym dniu bądź kolejnego dnia wcześnie rano;


- serwis międzynarodowy - przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard bądź ekspres;


- usługi transportu drogowego - koszt usługi liczony jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (4,5%) i dodatku paliwowego (w zależności od poziomu ceny oleju napędowego).


Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie internetowej.
Na stronie internetowej dostępna jest także opcja szybkiej wyceny przesyłki oraz zamówienia usługi.

Tags: firmy, oferta, usługa, możliwości