Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Vincent Severski dla fanów literatury

Posted on 21/12/2021 12:11pm

Wszyscy ludzie potrzebują w czasie dnia wolnej chwili dla siebie. Relaks jest niezwykle istotną częścią dnia, dlatego też specjaliści od zdrowego życia przestrzegają, by nie zapominać o codziennej porcji czegoś, co gwarantuje nam radość. Relaks pozwala zachować dobre zdrowie przez dziesięciolecia. Warto o tym pamiętać każdego dnia i poświęcać dziennie co najmniej godzinę wyłącznie dla siebie.
audiobook na iphonie
Author: athriftymrs.com
Source: http://www.flickr.com
Możliwości jest tyle, ilu ludzi.

Jeśli chcesz pogłębić swoją znajomość rzeczy na ten temat, to czytaj tu kamerzysta na wesele kraków kolejne wiadomości. Należy kliknąć w ten link.

Jedni odnajdą ukojenie w grze na instrumencie, inni cieszą się oglądając film, kolejni odczuwają satysfakcje przebywając na siłowni bądź z gier komputerowych. Rozrywką charakteryzującą się najdłuższym udokumentowanym stażem i będącą zarazem niezwykle skutecznym treningiem dla ludzkich mózgów są książki.
Nieśmiertelni wydanie limitowane - fonopolis - Vincent V. Severski
Author: fonopolis
Source: http://fonopolis.pl/niesmiertelni-wydanie-limitowane
Nie od dzisiaj wiadomo, że książki ucza. Nie wynika to zaledwie z zawieranych w nich informacji. Czytając, podobnie jak oglądając film, poznajemy jakąś opowieść. Różnica polega na tym, że film pokazuje grę aktorską i pomysł reżysera, nie zostawiając pola manewru dla naszej własnej fantazji. Sytuacja wygląda odmiennie w przypadku lektury książki, podczas czego jesteśmy zmuszeni samodzielnie odtworzyć cały świat, który kreuje autor tekstu, co stanowi świetny trening fantazji. Żyjemy w czasach, w których nie każdy może pozwolić sobie na wymagającą czasu i skupienia lekturę klasycznych książek ze względu na zmęczone całym dniem przed komputerem oczy lub brak czasu. Dobrym wyjściem dla ludzi, którzy nie mają możliwości czytania książek jest audiobook.audiobooki
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Książki mówione cieszą się rosnącą popularnością z wielupowodów. Dominującą zaletą jest możliwość słuchania w każdym miejscu i podczas wykonywania każdej czynności, na przykład podczas drogi do pracy. Dzisiejszy rynek oferuje mnóstwo dzieł przekształconych na książki mówione, na przykład audiobook Nieśmiertelni Severskiego. Trzeci z kolei tom kolekcji Nielegalni sprosta wymaganiom wszystkich żądnych silnych bodźców .

Tags: książki, audiobook