Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


W dzisiejszych czasach nie jest wyzwaniem, aby dać dziecku zabawkę - zadaniem jest, żeby nabyć zabawkę mądrą i rozwijającą

Posted on 02/02/2018 1:26pm

Pociechy rozwijają się dobrze, gdy mają dookoła wiele przeróżnych impulsów, z których mają możliwość czerpań. Dlatego tak ważne jest, żeby kupować im zabawki, które będą pomagać ich rozwój.
Ważne, aby zabawka była mądra, ale także stosowna do wieku brzdąca.


Jakiż młodzieniec nie śni o autku? A czy żyje gdzieś taki, który nie chciałby mieć we własnym pokoju calutkiego toru wyścigowego Formuły 1? Odpowiedź brzmi: na pewno nie. Każdy chłopiec pragnie mieć ów tor. Często to jego największe pragnienie, o które prosi w liście do Św. Mikołaja. Carrera Go
to niemiecka firma, która tworzy zabawki najlepszej jakości. Autka od Carrera Go są sterowane na odległość. Możemy kupić jedno autko lub za jednym zamachem cały zestaw, gdzie dostaniemy również tor wyścigowy. Jeżeli jesteśmy prawdziwymi zapaleńcami rajdów możemy kupić trybuny oraz figurki.


opiekun
Source: pixabay.com


Smoby to zaś francuska spółka, która produkuje przeróżne zabawki dla dziewczynek i chłopców. Mamy możliwość u nich nabyć rowerki, lale, autka, ale także place zabaw lub piaskownice, które stawia się w ogrodzie. Zabawki przedsiębiorstwa Smoby wydają się być bardzo kreatywne oraz barwne. Pozwalają na rozwój dziecięcej pomysłowości i nasza pociecha natychmiast się w nich zakocha.


Te dwie spółki istnieją od prawie wieku.
Nie jest to oczywiście przypadek. Najlepsza klasa, bezpieczeństwo dla małych użytkowników i miłość z jaką tworzone są zabawki gwarantuje sukcesy w sprzedaży od prawie wieku.

Tags: dzieci, bezpieczeństwo, place zabaw, pociecha