Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


W jaki sposób sobie dorobić po godzinach?

Posted on 17/01/2018 12:26pm

Dzisiaj kilka metod na to, w jaki sposób zarobić dodatkowe pieniądze.


Realność obecnych czasów wszyscy znamy. Dziś nic nie jest „pewne”. Zazwyczaj musimy się dwoić oraz troić, by żyć godnie.


Poniżej kilka pomysłów. Umiesz kamerować lub fotografować? Nigdy nie myślałaś, żeby zarabiać na swojej pasji? Być może stworzysz własne portfolio? Być może masz fotografie, jakie warto pokazać światu. Poszukaj zleceń w tym temacie. Popytaj znajomych. Czasami przedsiębiorstwa potrzebują dorywczo osób "z duszą" do obsłużenia weselnych imprez, przyjęć. Może masz dar, który starczy tylko nieco podszkolić bądź rozwinąć. Pokaż go światu. korepetycje. Wbrew pozorom nie trzeba być żakiem bądź nauczycielem dyplomowanym aby móc w ten sposób sprzedawać swą wiedzę oraz przy okazji komuś pomóc. Liczy się powołanie i cierpliwość. Nauczać można nawet nestorów obsługi komputera, gry na gITarze bądź robótek ręcznych. Literalnie wszystkiego. Możemy również nagrywać filmiki instruktażowe oraz działać w internecie.


regolit
Author: WAN SA
Source: WAN SA


Pichcenie. Tu pole do popisu także jest duże, bowiem degustatorów oDNAjdziesz wszędzie. Wystarczy mieć do tego talent i trochę zapału. Można wypiekać mięsa, ciasta bądź robić super sałatki. Jeśli nie masz pojęcia w jaki sposób zacząć, to zrób parę próbek własnych produktów i wyjdź z nimi do znajomych, do pobliskich sklepików albo biur. Piecza nad maluchami. Niby oklepany przedmiot, ale jednak jest to zarobek, który zawsze będzie cieszący się popularnością.
W Irlandii dla przykładu niezwykle powszechne jest dorywcze opiekowanie się dziećmi – odbieranie ze szkoły, albo wieczorne doglądanie maluchów. Na co dzień a także od święta. Na telefoniczne wezwanie.

Tags: DNA, korepetycje, nauczyciele, nauczyciel, IT