Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Wspaniałe opony z klasy budżetowej

Posted on 28/10/2019 7:21am

Firma, zajmująca się produkcją opon powstała w 1910 r. Opony są francuskiego pochodzenia, o najlepszej jakości. Koncern dostarcza odbiorcom opony charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Obecnie to 6-sty najczęściej wybierany producent opon na Starym Kontynencie. Wszystkie modele gwarantują wysoki komfort jazdy oraz cichą pracę. Bieżnik opon sprzyja utrzymaniu odpowiednich właściwości trakcyjnych na mokrych i suchych nawierzchniach. Opony czerpią z najnowszych dostępnych technologii, dostosowane zostały do europejskich dróg oraz klimatu, a także charakterystycznych warunków atmosferycznych.Opony przeznaczone są zazwyczaj do samochodów klasy medium.
opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Opony należą do klasy ekonomicznej, inaczej nazywając - budżetowej. Zapewniają dobrą przyczepność na suchej jak i mokrej powierzchni. Zostały zaprojektowane z myślą o samochodach osobowych - średniej i wyższej klasy, o przeciętnych mocach i pojemnościach silnika. (opony terenowe 4x4) Model ten został stworzony, by gwarantować przede wszystkim optymalizację osiągów samochodu, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa podczas jazdy, dlatego wzmocniono wydatnie ściany boczne opon, podnosząc poziom ich wytrzymałości jaki i sprawności na zakrętach.

Zaabsorbował Cię opublikowany w tym miejscu temat? Jeżeli tak, to dodatkowo wejdź na ten link - więcej przeczytasz w treści (https://www.maski.com.pl/podnosniki-windy-samochodowe).Asymetryczna rzeźba bieżnika zapobiega poślizgom, stabilizuje jazdę na nawierzchniach mokrych i suchych oraz poprawne odprowadzanie wody. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja bieżnika zapobiega także szybkiemu ścieraniu się. Można tutaj dostrzec zatem spore zasługi dla zwiększenia ekonomiki jazdy oraz oszczędności paliwa – dzięki lekkiej budowie, opony pozwalają na redukcję spalania w każdym samochodzie. Poza tym nie można zapomnieć o wyśmienitej sprawności modelu. Jest ona zawdzięczana materiałowi budulcowemu – nowoczesnej mieszance gumowej, która powoduje, że opony zużywają się powoli i równomiernie, dając długie przebiegi.
opony
Author: Autoweek USA
Source: http://www.flickr.com
Opony są przy tym ciche i trwałe.Producent zapewnia, że sprawdzą się one doskonale w autach rodzinnych, sedanach i kombi oraz w samochodach kompaktowych. Zapewniają one bezpieczeństwo jaki i wysoki komfort jazdy, za niewielką cenę. Jest to ich niewątpliwym atutem i powoduje, że wielu odbiorców może pozwolić sobie na ich zakup.Opony te wspaniale sprawdzą się zarówno na miejskich drogach, jak i przy dalszych wyjazdach.

Oferujemy odbiór osobisty lub dostawę firmą kurierską - zwykle do 24H. Wskazana cena (jeśli nie podano inaczej) jest ceną za jedną sztukę opony! Cena ta zawiera podatek VAT oraz koszty przesyłki na terenie Polski. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Tags: samochód, podatek, opona