Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Wybieranie ubezpieczenia u agenta

Posted on 04/06/2018 10:34am

Oczekiwania ludzi dotyczące ubezpieczeń są spore. Za jak najmniejszą płatnością wymagają ochrony na najwyższym poziomie.


Przedstawiciel ubezpieczeniowy orientując się o takich wymaganiach klientów powinien zostać muliagentem.


Toughbook klasy ruggedized: CF-31
Author: Panasonic
Source: Panasonic


Umożliwia to zaprezentować osobom interesującą ofertę jaka jest dostępna. Ludzie często przed spotkaniem u pośrednika analizują ceny w online. Porównują zakłady ubezpieczeniowe. Kiedy kontrahent przychodzi przedstawiciel ubezpieczeniowy powinien nierzadko stoczyć ciężką bój, żeby kontrahent zakupił polisy. Niejeden chce promocji, ekstra korzyści, jakiś gratisów. Wielokrotnie o „złotówkę” klient chce zmienić firmę. Chcąc zachować interesanta przedstawiciel ubezpieczeniowy powinien być bardzo tolerancyjny i przekonywujący. Nic jednak nie wskóra, jeśli nie będzie miał dobrej propozycji. Najlepsza polisa to dla ogółu najtańsza. Jest to nieprawidłowe myślenie. Ubezpieczenie zabezpiecza nas przed konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku albo zdarzenia losowego. Tania polisa posiada liczne wyłączenia, zamknięte spisy chorób z nieliczna ilością pozycji. Rzeczywistość jest taka, pragnąc mieć full zabezpieczenie należy wydać pieniądze. Biorąc powyższe pod uwagę liczni pośrednicy rezygnują z wyłączności. Jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w dzisiejszych czasach? Powinniśmy zaliczyć dodatkowe kurs z produktów danej spółki. Należy też nabyć ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Według prawa należy mieć polisę . Brak jego to poważne konsekwencje.


Otwierając biznes posiadamy niewystarczająca ilość czasu na niektóre obowiązki. Często może pojawić się kwestia - jak zostać multiagentem ubezpieczeniowym w krótkim czasie? Nie jest to łatwe, ale realne. Pierwszy krok to szkolenie, a następnie zawarcie umów. Dziś nie jest to kłopotliwe.
Dokumenty można przefaksowywać, wideokonferencje przeprowadzić przez telefon. Nie ma potrzeby jechać z Warszawy do Poznania-od firmy do firmy.


Bycie multiagentem ma swoje zalety i minusy. Przeanalizuj je przed zawarciem umowy.

Tags: klient, zakup, dane