Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Z jakiego powodu powinieneś kupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz z pewnością cię nie rozczaruje

Posted on 05/03/2022 8:16am

„Sezon burz” to tytuł długo wyczekiwany przez miłośników Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantastycznych. Przenosi nas w tajemny świat czarodziejskich intryg, potworów i wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z uwagą. Warto jest jednak dla odmiany zdecydować się na „Sezon burz” audiobook, który pozwoli nam poznać dzieje bohaterów nawet podczas jazdy samochodem – ale przy tym uważajmy, by uważnie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli w spokoju dokończyć słuchanie w domu. Dlaczego dobrze jest zakupić tego audiobooka?


audiobooki 2015
Author: Dave Crosby
Source: http://www.flickr.com
Nade wszystko z powodu fabuły, która z pewnością cię wciągnie i możesz jej słuchać wszędzie tam, w których posiadasz do tego właściwy sprzęt. Możesz również położyć się na łóżku i całkiem wejść w świat magii, wyobrażając sobie każdą scenę oraz słuchając dźwięków płynących z głośnika. Drugim walorem audiobooka Sapkowskiego jest doskonała obsada aktorska, która rewelacyjnie ukazuje panujący w książce klimat – przesłuchiwanie powyższego audiobooka będzie dla ciebie prawdziwą przyjemnością. W przygotowaniu prezentowanej pozycji wzięły udział aż 84 osoby, które dały z siebie wszystko, aby odzwierciedlić wymagania osób, które niecierpliwie na nią oczekiwały. Nie można również zapomnieć o niesamowitej muzyce oraz efektach dźwiękowych, które powodują dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają przeżycia. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na części, by dozować sobie przyjemność dzień po dniu oraz wprost czekać z tęsknotą na następną chwilę, gdy ponownie będziemy mogli znaleźć się w świecie stworzonym przez autora. Jeżeli chcesz sprawdzić nagranie zanim
audiobooki i słuchowiska
Author: SITS Girls
Source: http://www.flickr.com
zakupisz pełną wersję audiobooka, możesz znaleźć fragmenty na stronach internetowych sklepów oraz zaznajomić się z jednym z nich, by utwierdzić się w przekonaniu, że będzie to udany zakup. Wiedźmin "Sezon Burz" (A. Sapkowski) to bez wątpienia godna uwagi pozycja, zwłaszcza dla fanów powieści science fiction. Warto jest kupić ją w formie audiobooka, by jeszcze lepiej poczuć klimat historii oraz móc być jej częścią, jakbyśmy naprawdę przenieśli się w tamten świat.

Kliknij bez obaw ten link a przekonasz się, że w najświeższym źródle (https://www.szkolagimnastyki.lublin.pl/) opublikowano niesamowicie ciekawe materiały. One również są emocjonujące.

Na pewno nie będziemy zawiedzeni, ponieważ doskonali aktorzy pokazali maksimum swoich umiejętności, aby usatysfakcjonować każdego kochającego dzieła Sapkowskiego słuchacza.

Tags: audiobook, fantasy