Witaj w skromnych progach naszego bloga


Zapraszamy na stronę

Gazeta Edukacja to strona poświęcona zagadnieniom edukacyjnym. Znajdziesz tutyaj informacje ze świata nauki, ale także przeczytasz o tym, jak zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.


Zmiany przepisów i praw dla przyszłych kierowców – skutki i konsekwencje.

Posted on 11/07/2018 7:46pm

Ostatnio rząd wprowadził i zaakceptował ustawę, która utrudniła zdawanie egzaminów na prawo jazdy i zaostrzyła przepisy. Te zmiany spowodowały zmniejszenia zdawalności na prawo jazdy.


To natomiast stało się powodem, że mniej ludzi decyduje się o realizacji kursu na prawo jazdy. W konsekwencji szkoły uczące jeździć przyszłych kierowców podniosły ceny kursów. W efekcie liczba kierowców definitywnie się zmniejszyła.


Z jednej strony zmiany w przepisach doprowadziły do zmniejszenia ilości wypadków drogowych. Przyczyniło się do zmniejszenia liczby ofiar śmiertelnych w drogowych wypadkach. Poza tym mniej aut jeździ w miastach, dzięki czemu mniej spalin jest emitowanych do środowiska. Zatem te przemiany miał pozytywny wypływ także na ekosystem. Z drugiej strony natomiast, ucierpiały osoby, które pragnęły zrobić niedrogo kurs na prawo jazdy. Aktualnie znalezienie niedrogiej szkoły jazdy graniczy z cudem - .
">

prawa jazdy
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com


transport - malunek
Author: Herbert Shin
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli zamierzasz zdawać na prawo jazdy to już teraz powinieneś rozważyć kilka bardzo ważnych kwestii. Mianowicie zastanów się, w jakiej miejscowości będzie Ci najwygodniej zdawać na prawo (polecamy dobrego notariusza) jazdy. Następną istotną sprawą jest prędkość z jaką chcesz skończyć kurs na prawo jazdy. Następna kwestia dotyczy tego, ile możesz zapłacić za kurs.


Jeżeli mieszkasz w Tychach to możesz zrobić prawo (serwis) jazdy tychy. Kurs na prawo jazdy oferowany przez szkoła jazdy tychy jest dość tani, można w niej bardzo szybko zrealizować cały kurs.


Poza tym Tychy są dobrym i bardzo przyjaznym miejscem do zdawania egzaminu na prawo jazdy. Zatem, jeżeli jesteś tym szczęśliwcem i mieszkasz w Tychach to już dziś odwiedź szkoła jazdy tychy - nie zapłacisz dużo, a sprawnie i szybko zrobisz prawo jazdy!

Tags: koszt, opon, samochodów